29 września 2023

"Miau raz...miau dwa...miau trzy"- Otrzęsiny pierwszoklasistów

Zgodnie z tradycją naszej szkoły odbyły się Otrzęsiny pierwszoklasistów z LO. 28.09. 23 r. na boisku szkolnym czekały atrybuty i zadania dla "kotów", które przygotowali uczniowie kl. I A i B.

Na początek trzeba było nieco zmienić wygląd pierwszaków - dostali uszy, a ich twarze zostały przyozdobione kocimi wąsami. Następnie - wszak kotki lubią mleko - na każdego czekała miseczka, którą należało opróżnić w pozycji horyzontalnej. Udało się!

Potem kotki pomaszerowały miauczącym korowodem, by zatańczyć przed budynkiem szkoły. Nie było problemu!

Później przyszedł czas na różne dziwne zadania - kreatywność starszych kolegów okazała się całkiem spora...No i wreszcie przyszedł czas na wręczenie pamiątkowych certyfikatów.

Koty wykazały się posłuszeństwem, sprawnością i dystansem do siebie. Miauczały, piły mleko, tańczyły...Atrakcje pozwoliły im przeobrazić się w pełnoprawnych licealistów.